Bina Otomasyon Sistemleri
TMS MÜHENDİSLİK

HAKKIMIZDA

1993 yılında, “Merkezi Bina Otomasyon Sistemleri ve Otomatik Kontrol Sistemlerinde en yeni ve en güçlü teknolojiler kullanarak müşterilerine teknik, uygun ve modern çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan firmamız TMS Mühendislik İnş. Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti, 26 senedir Bina Otomasyonu ve Otomatik Kontrol Sistemleri konusunda başarı ile hizmet vermektedir.

1996 yılında, dünyada sektörün öncü ve en güçlü isimlerinden Trend Controls UK firmasıyla ile çalışmaya başlayan firmamız, otomasyon yazılımı, kontrol panelleri, network ve saha ekipmanları (sensör, vana, vb.) ile tüm BMS sistemine ait malzemeleri tek marka ve güçlü sistem olarak global TREND Controls UK güvencesi ile sunmaktadır.

İstanbul ve Ankara olmak üzere 2 ayrı merkez ofise sahip olan TMS Mühendislik, deneyimli, güçlü ve kalabalık bir kadroya sahiptir. Tüm çalışanlarıyla 40 kişilik ekibe sahip olan firmamız, Bina Otomasyon Sistemi malzemelerinin tedarik edilmesi ve uygulaması ile birlikte; sektörde, yazılım, projelendirme, proje destek, danışmanlık, validasyon, montaj, işletmeye alma, eğitim, işletme ve bakım hizmetleri alanlarında da müşterilerine tam destek sunmaktadır. TMS Mühendislik, bu alanda da sektöre öncülük etmektedir.

TMS Mühendislik, geçmişten bugüne, havalimanları (St. Petersburg Pulkovo, Esenboğa, Dalaman, vb.), hastaneler (PPP Kayseri Entegre Sağlık Kampüsü, Hacettepe Üniversite Hastaneleri, FMC Hospital, vb.), alışveriş ve yaşam merkezleri (Metropol, Akbatı AVM, vb.), iş merkezleri (Kuyumcukent, Maslak 42, vb.), oteller (Club Med, The Plaza Hotel, vb.), veri merkezleri (Halkbank Veri Merkezi, Equinix Data Center, vb.), devlet binaları (İngiltere Baş Konsolosluğu, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, vb.), ilaç sanayi ve temiz odalar (Nobel, PlantaFarma, vb.) gibi birçok hassas ve büyük projenin Bina Otomasyon Sistemini kurulumunu sorunsuz olarak tamamlamıştır. Birçok Merkezi Bina Otomasyon Sistemi ve Otomatik Kontrol Sistemleri referansı bulunan firmamız, ticari etik ve karşılıklı güven ile bütün taahhüt ettiği projeleri sorunsuz olarak teslim etmiştir.

Bugün, TREND Controls firmasının Türkiye Partnerliğini sürdüren TMS Mühendislik İnş. Turizm San. Ve Tic. LTD. Türkiye ve çevre ülkelerde (Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Irak, Libya, Moldova, Gürcistan vb.) Faaliyet göstermektedir.